Dorpsnieuws

200914 em minibieb 1Op zaterdag 19 september is er bij veel Minibiebs in het land iets leuks te doen. De Minibieb bij r.t.-praktijk de Schatkist op Meerstraat 9 in ons dorp zorgt er b.v. voor dat de kinderzwerfboekenkast die dag weer volop gevuld is met boeken om te ruilen, te lenen of om te laten zwerven.

Verder is er, zo lang de voorraad strekt, voor iedereen een leuke boekenlegger en een tas om boeken in mee naar huis te nemen.

Meer foto's.

De Dag van de Minibieb wordt dit jaar voor het eerst georganiseerd. Je kunt het een klein beetje zien als een Open Huis, maar dan buiten bij een Minibieb. Er worden laagdrempelige activiteiten georganiseerd.

Vind je het leuk om meerdere minibiebs te bezoeken, dan is geocaching langs diverse minibiebs in ons dorp misschien wel wat!

Door het hele land zijn er activiteiten bij verschillende Minibiebs. Op de website www.dagvandeminibieb.nl kun je zien welke Minibiebs meedoen.

Tekst en foto's: Esther Mollema

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

app

HaDee agenda