Dorpsnieuws

9c3bc9f2 9f84 42dd a996 174c80073d4cOnder een prachtige morgenzon vertrokken we in optocht samen met de versierde fietsjes en de Koninklijke Fanfare naar het plein 1969. Hier vond de openingsceremonie plaats voor de koningsdag 2025.
Met een warm welkomstwoord door de voorzitter van het Oranje Comité en de wethouder, die de felicitaties in ontvangst nam.


Het Wilhelmus werd gespeeld en gezongen daarop volgend het lang zal hij leven gespeeld door de beide muziekgezelschappen Sint Servaes en Koninklijke Fanfare Sint-Willibrord.
Na de vendelhulde van beide gildes Sint Barbara en het Sint-Willebrordusgilde vertrokken de gildes naar Laverhof voor een vendelhulde en opening van de koningsdag alhier.

Na dit officiële gedeelde was er tijd voor ontspanning op het plein 1969 voor jong en oud.
Vele springkussens en bij het Sint-Willebrordusgilde kon men kennis maken met het vendelen, kruisboog schieten en het trommen, begeleid door de jeugd. Allemaal een onderdeel van de spelen op het plein.met veel belangstelling van de deelnemers en ouders. Die deelnemers kregen na hun opdracht een lekkere versnapering aangeboden door het Sint-Willebrordusgilde Heeswijk.
Bij 'De Bar' kon men genieten van een live band, onder het genot van een drankje.

Het was weer een geslaagde dag voor het Sint-Willebrordusgilde Heeswijk, met dank aan de goede organisatie van het Oranje Comité Heeswijk-Dinther.

IMG_0475.jpeg

Mocht je interesse hebben of meer willen weten wat het gilde allemaal inhoudt, ben je altijd welkom. Fokkershoek 8a Heeswijk
De repetitie avonden zijn op woensdag vanaf 18.00 uur tot 21.00 uur, het vendelen, trommen en jeugd bazuinblazen.
Op donderdag avond bazuinblazen voor gevorderden vanaf 19.00 uur tot 20.30 uur.
Op zondagmorgen wordt er zomers geschoten met geweer, en in de wintermaanden wordt er met de kruisboog geschoten.
En we zijn gestart met de handboog, zoals je al hebt kunnen lezen in het bericht van de kaderdag.

Dré van de Wijgert

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen